2 1 vote
ثبت امتیاز به این رمان

دانلود رمان صوتی چشمان تاریکی

خلاصه رمان صوتی چشمان تاریکی :

دین کونتز در کتاب صوتی چشمان تاریکی، داستانی سرشار از هیجان و غیرقابل باور را روایت کرده است. ماجرایی که در چهل سال پیش نوشته شده است و حالا با گذشت سال‌ها دوباره و به علت شباهتی که با ماجرای همه‌گیری ویروس کرونا دارد، سر زبان‌ها افتاده است. چشمان تاریکی داستان مادری است که  فرزندش را به همراه  گروهی به سفر می‌ فرستد. سرپرست گروه تا به حال  بارهای سفرهای بی‌خطری را تجربه کرده است. اما اینبار سرپرست گروه و تمام بچه‌هایی که در این سفر بودند، بدون هیچ دلیل و توضیحی از بین می‌روند… مادر که به کل جریان مشکوک است، تصمیم می‌گیرد که شرایطش را بپذیرد. اما کم‌کم پیغام‌های عجیب و مرموزی دریافت می‌کند . همه‌ی این‌ها برای او یک سوال به‌وجود می‌آورد : آیا ممکن است پسرش هنوز زنده باشد؟ دانلود و خرید کتاب صوتی چشمان تاریکی

کتاب صوتی چشمان تاریکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به مطالعه رمان‌های جنایی، ترسناک و ماجرایی علاقه‌مندید، کتاب صوتی چشمان تاریکی داستانی است که شما را مجذوب خودش می‌کند.

درباره‌ی دین کونتز

دین کونتز ۹ ژوئیه ۱۹۴۵ در پنسیلوانیا متولد شد. کونتز برای رمان‌های  مهیج و تعلیق‌انگیزش .شهرت دارد. دین کونتز سال آخر دانشگاه را می‌گذراند که برنده‌ی مسابقه‌ی داستان خیالی Atlantic Monthly شد. همین باعث شد که نویسندگی را شروع کند. کتاب‌های کونتز تاکنون به ۳۸ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده و بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه از آنها به فروش رسیده است.

دین کونتز  رمان چشمان تاریکی را در سال ۱۹۸۱ منتشر کرد. اما شباهت  ماجرای چشمان تاریکی به  شیوع ویروس کرونا باعث شد تا این رمان بعد از چهل‌سال دوباره بر سر زبان‌ها بیفتد .

پیشنهادی:

****
کاربران عزیز ممنون میشیم بعد از اتمام این کتاب نظر خودتونو بنویسین هم برای کاربران دیگه که راحت تصمیم به انتخاب کنن و هم این که آیا به فعالیتمون روی کتاب های صوتی هم ادامه بدیم یا نه 
****
<< خلاصه >>
<< فصل اول >>
<< فصل دوم >>
<< فصل سوم >>
<< فصل چهارم >>
<< فصل پنجم>>

قسمتی از متن رمان صوتی چشمان تاریکی :

تینا به خرافات اعتقادی نداشت اما دلیل شباهت قصه‌ها و کابوس‌های کتاب را درک نمی‌کرد. حتی اگر دنی زنده باشه، چرا یکسال بعد خواب‌های کابوس‌وارش شروع شده؟ کارگر گاز، تینا را صدا زد. تینا به طبقه‌ی پایین رفت. «ااا همه‌چی خوبه آقا؟»

«بله. مشکلی نبود. با من کاری ندارید؟»

«نه، عیدتون مبارک.»

«عید شمام مبارک.»

مرد از خانه بیرون رفت و تینا به اتاق دنی برگشت. مشغول جمع کردن بقیه وسیله‌ها بود که دوباره صدای زنگ در آمد. زنگ در بی‌وقفه و پشت‌هم شنیده می‌شد. تینا با عجله از پله‌ها پایین رفت و در را باز کرد. الیوت پشت در بود. «چی شده؟ »

« تو خوبی؟»

« آره معلومه. چی شده؟»

«ما باید از اینجا بریم تینا »

«چی؟ چی می‌گی متوجه نمیشم!» دانلود و خرید کتاب صوتی چشمان تاریکی

«داستانش مفصله تینا. زود باش. دو نفر اومده بودن خونه‌ام. می‌خواستن منو بکشن! »

نام رمان: صوتی چشمان تاریکی
نویسنده: دین کونتز
منبع : طاقچه
حذف رمان/ مغایرت با قوانین
آموزش دانلود
کانال و گروه تلگرام
پیج اینستا گرام
اپلیکیشن

دانلود کتاب صوتی چشمان تاریکی

دانلود رمان صوتی چشمان تاریکی , رمان صوتی چشمان تاریکی , رمان صوتی چشمان تاریکی pdf , رمان صوتی چشمان تاریکی apk , رمان صوتی چشمان تاریکی ایفون , رمان صوتی چشمان تاریکی اندروید , صوتی چشمان تاریکی , دانلود رمان عاشقانه صوتی چشمان تاریکی , رمان عاشقانه صوتی چشمان تاریکی ,