0 0 votes
ثبت امتیاز به این رمان

دوره های زبان در مجارستان

دوره های زبان در مجارستان

 

دو نوع از دوره‌های زبان در مجارستان ، جزو پرمخاطب ترین دوره‌ ها در این کشور هستند :

دوره زبان آلمانی در مجارستان

دوره زبان انگلیسی در مجارستان

 

خانه بین المللی بوداپست

این موسسه دوره های زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی و زبان مجاری را برای تمام رده های سنی برگزار می نماید و بیشتر متقاضیان برای گذراندن دوره زبان انگلیسی و آمادگی در آزمون هایی مانند پری مدیکال در دانشگاه های پزشکی مجارستان به این کالج می آیند..

کالج مک دنیل

کالج مک دنیل در واقع یک کالج آمریکایی است  و دوره های زبان در این کالج توسط اساتید با تجربه ای از آمریکا ، بریتانیا و مجارستان تدریس می شود.

اخذ مدرک دوره زبان انگلیسی از این کالج به منزله دیپلم زبان از کشور آمریکاست و در تمام نقاط جهان ارزشمند می باشد.

 

 

کالج بین المللی اوسینا

کالج بین المللی ابن سینا یا به زبان مجاری اویسینا برنامه های آماده سازی زبان های مختلف آلمانی ، انگلیسی ، فرانسه و مجاری در این کالج به طور جامع برگزار شده است.

این کالج در ارسال دعوت نامه جهت ویزای دوره زبان در مجارستان برای دانشجویان ایرانی با روال کاملا قانونی سریع عمل نموده

کالج دونا

این کالج در بوداپست به عنوان یک کالج بین المللی برجسته از سال 2010 فعالیت خود را آغاز نموده و نسبت به برخی دیگر مانند کالج های مک دنیل و اویسینا یک کالج نوپا به حساب می آید.

دانشجویانی که قصد تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی را دارند ، می توانند قبل از ورود به دانشگاه از طریق ویزای دوره زبان در مجارستان در برنامه های انگلیسی کالج دونا شرکت کنند. دانشجویان همچنین میتوانند غیر از زبان انگلیسی ، برنامه های آموزشی در دیگر زبان ها را هم در این کالج انتخاب نمایند.

موسسه BABILON LANGUAGE KFT

این موسسه از موسسات معتبر مجارستان در اخذ ویزای دوره زبان است که دوره های آموزشی آن تنها منوط به زبان انگلیسی نبوده و برای اکثر زبان ها دوره برگزار می گردد.

 

موسسه ULYSSES HUNGARIAN LANGUAGE

این موسسه در واقع برای فرادی ست که می خواهند زبان مجاری را به صورت حرفه ای آموزش ببینند چرا که دارای بیش از بیست سال سابقه در امر آموزش زبان است ، شما با گذراندن دوره کامل زبان مجاری در این موسسه قادر خواهید بود به راحتی وارد بازار کار مجارستان شوید.

دیگر پیشنهادات:

خرید خانه در ترکیه

سئو